Opel Crossland X
1.2 120 Jaar Edition | Cruise | Carplay | Airco | D-riem vervangen
Direct kopen, basisprijs: € 9.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.995,-
LEASEPRIJS: € 164,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 120 Jaar Edition | Cruise | Carplay | Airco | D-riem vervangen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 augustus 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.900 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 164,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-520-BR |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 642 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.705 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen, 4-dubbelspaaks in Silver
- achterspoiler
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overige
- RDW-leges